אחסון וורדפרס

אחסון וורדפרס בחברת Qwais Hosting זאת הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לפתיחת בלוג אישי, אתר או גם חנות מקוונת על מערכת ניהול התוכן הפופולארית וורדפרס.

מה היא וורדפרס?

וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן חינמית שבראשית דרכה נבתנה על מנת לספק לבלוגרים את הפתרון האולטימטיבי לניהול בלוג עצמאי. בעת יצירתה, כבר אז, וורדפרס הגיע עם שלל עיצובים חינמיים ומגוונים ונתנה את האפשרות לנהל אתר מתקדם גם לחסרי ידע בתיכנות או בכלל בעולם האינטרנט. לבלוגרים, נשאר היה רק למצוא אחסון לוורדפרס ולהתחיל לכתוב את כל העולה על רוחם.

וורדפרס לראשונה יצאה לאור במאי של 2003 ע"י מאט מולוונג בשפה האנגלית על מנת לתת פתרון מהיר, קל, זול ויעיל לבלוגרים ברחבי העולם, ב 2004, וורדפרס תורגמה לעברית ע"י רן יניב הרשנטיין ומאז היה אחראי על תרגום הWordPress He. מאז יצירתה ועד היום, וורדפרס לא הפסיקה לגדול ולהתפתח עד לכדי כך כי כיום, וורדפרס משמשת לא רק לבלוגרים אלא גם לאתרי עסקים, חנויות מקוונות, רשתות וגם אתרי תדמית.

הפופולאריות של וורדפרס?

וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן הראשונה בקוד פתוח אשר ניתנה להורדה בחינם ונתנה פתרון מהיר לפתיחת אתר אינטרנט עוצמתי ומתקדם גם לבעלי חסרי ניסיון. הפשטות ביצירת האתר, היעילות בשימוש המערכת והיציבות שלה - כל אלה תרמו לפופולאריות שלה. בנוסף, וורדפרס מתחילת דרכה הגיעה עם מגוון תבניות עיצוב, תוספים ומודולים וכל זה, בחינם. כמו כן, וורדפרס הינה מערכת מאובטחת אשר מתעדכנת בקביעות ונתמכת ברוב השפות וביניהם עברית. ואיך אפשר שלא לציין כי וורדפרס מותאמת לקידום האתר במנועי החיפוש הפופולאריים והמוכרים ביותר מכל מערכת ניהול תוכן אחרת.

לפתוח אתר בוורדפרס זה פשוט כמו לספור 1-2-3 ואצלנו? אפילו לספור לא צריך!

אנחנו ב Qwais Hosting נעבוד איתכם צעד-צעד, מרגע רכישת האחסון לאתר וורדפרס שלכם ועד רגע פרסום האתר ברחבי רשת האינטרנט.

אנו מספקים אחסון לוורדפרס רק ב34.99ש"ח לחודש, הזמינו את הבלוג שלכם כבר היום!

השירות אחסון לוורדפרס כולל:


• העלאת והתקנת וורדפרס בעברית.
• התקנת הפלאגנים המותאמים לקידום אתרים(SEO).
• התקנת תבנית עיצוב, תוספים ומודולים חינמיים לבחירתכם.
• עדכון שוטף של גרסאת הוורדפרס.
• עזרה ותמיכה מלאה בניהול הוורדפרס.

חבילת אחסון וורדפרס כוללת:


• נפח דיסק: ללא הגבלה.
• תעבורה חודשית: ללא הגבלה.
• שם מתחם(דומיין) ומסד נתונים בודד.
חשבונות דואר אלקטרוני (POP3/SMTP) וחשבונות FTP ללא הגבלה.
• שרת אחסון יציב בישראל.

לא בטוחים? צרו קשר כבר עכשיו עם מחלקת המכירות בטלפון מספר 04-821-2020, דרך הצ'אט אונליין באתרו או דרך אזור הלקוחות(פתח כרטיס תמיכה).

.WWW