אירוח אתרים

אירוח אתרים בישראל על גבי שרתי Linux וממשק ניהול DirectAdmin

מה זה אירוח אתרים?

אירוח אתרים זהו השלב הראשון והבסיסי ביותר בבניית האתר שלכם, יש לעשות בחירה יסודית היכן תארחו את אתרכם מכיוון שזה יכול לקבוע אם בסופו של דבר אתרכם יצליח או לא.

אירוח אתר משפיע על מגוון קרטריונים חשובים כגון:
מהירות טענית האתר – כמה מהיר אתרכם יטען בפני הגולשים? הבדל של שניה בודדת בטעינת האתר יכולה לעלות לכם במשתמש ואף בלקוח, גם במידה ואתרכם יותר רלוונטי ומועיל למשתמש. כמו כן, מנועי חיפוש כמו גוגל, בינג ונוספים לוקחים את מהירות טעינת האתר כ חלק חשוב מאוד בשכלול ציון אתרכם בקידום האורגני, הרי הם יעדיפו לא להציג למשתמשים אתרים שנטענים לאט.

יציבות האתר – יש לכם אתר מקצועי, עיצוב מרהיב, תיכנות מדהים ותוכן מעניין אבל המשתמשים לא יכולים לגשת לאתר מכיוון שבידיוק עכשיו שרת האירוח עליו אתם מתארחים – קרס. הרי אתם לא רוצים שמשתמשים או לקוחות אשר כבר מצאו את קישור הכניסה לאתרכם יגיעו לעמוד שגיאה וחוסר תגובה מהאתר? לא משנה כמה האתר טוב, כל עוד הוא לא עובד – הוא לא קיים!
כאשר גוגלבוט(הרובוט של גוגל) לאחר תקופה ארוכה מגיע לאתרכם על מנת להכניס אותו לתוצאות החיפוש האורגני בגוגל, מה הוא יחשוב על אתר שאין לו גישה אליו? אין אצלו "שרת המארח קרס, עוד שניה האתר עולה" – הוא רוצה תוצאות כאן ועכשיו ואם אין אתר, הוא ידלג עליו ולא משנה כמה התוכן שלהם איכותי. אז כמו שאפשר להבין, אירוח אתר הוא יכול להיות הבסיס להצלחה או הדרך לכישלון. הוא חשוב כן לקידום האתר במנועי החיפוש וכן למשתמשים וללקוחות אשר מגיעים אל אתרכם.

בחירת חברת אירוח אתרים?

ישנם המון קריטריונים אותם כדאי לבדוק מול כל חברת אירוח אתרים אך אנחנו נעבור על שלושת הקריטריונים העיקריים.

קהל יעד?
אתרכם בנוי בשפה מסוימת? מי המבקרים? המעשה הנכון הוא לרכוש אירוח אתר במדינה בה קהל היעד שלכם הוא הרוב, חיבור חלק וטעינת עמודים מהירה. קהל היעד שלכם בארה"ב – ארחו את אתרכם בארה"ב, בישראל – אז קחו חבילת אירוח אתרים בישראל.

יציבות שרתים?
לפני שאתם בוחרים לארח את אתרכם בחברה מסוימת, בקשו את תדפיסי ניטור השרת שעליו אתם תתארחו של החודשיים האחרונים ובדקו כמה פעמים השרת המארח לא היה זמין ולכמה זמן. אחוזי היציבות אמורים לעמוד לפחות על 98% ועדיפות ל 99%.

תמיכה?
גם במידה ואתם בעלי ידע וגם במידה ולא, חברת אירות אתרים צריכה להיות זמינה תמיד גם, ביום, בלילה, בחגים ובשבתות על מנת לתקן תמיד לדאוג ליציבות וזמינות אתרכם. תמיכה טלפונית היא הדרך הטובה ביותר ליצירת קשר מיידית, אך גם מערכת כרטיסי תמיכה עם התחייבות למענה מהיר הינה אפשרות לא פחות טובה.

ממשק ניהול לאירוח האתר?
חלק מניהול אתרכם תצרכו מידי פעם לפתוח חשבונות אימייל, חשבונות FTP, לנהל מסדים ולהעלות קבצים בלי התערבותה של חברת אירוח אתרים שלכם. תמיד תוודאו כי הנכם זכאים לממשק ניהול לחבילת האירוח אשר רכשתם על מנת לבצע את כל פעולות הנחוצות ולהיות המנהלים הבלעדיים של אתרכם. ממשקי ניהול מוכרים וטובים הם Direct Admin או cPanel.

אז כמו שלא הייתם רוצים לזלזל ביסודות של בניין, למה שתזלזו ביסודות של בניית אתרכם? חברת אירוח אתרים מקצועית ויציבה הינה הבסיס להצלחתו של כל אתר.

ב Qwais Hosting ישנם חבילות אירוח אתרים(ובמילה נרדפת, אחסון אתרים) מגוונות אשר מתאימות לכל לקוח ולקוח. כמו כן, ישנה האפשרות להתאמת חבילה יחודית לכם ולאתרכם – בדקו את חבילות אירוח האתרים והזמינו חבילת אירוח עוד היום!

.WWW