בניית אתרים

אנו בQwais Hosting, עובדים עם המומחים בעולם האינטרנט לביצוע את העבודות הטובות ביותר במחיר משתלם והגיוני. בעשור האחרון, אתר באינטרנט הפך לחלק מפתח בלתי מבוטל בפתיחת עסק חדש ואף חשוב יותר משלבים אחרים ביצירת העסק. כחלק מהתפתחות הטכנלוגיה, האינטרנט גדל ונהיה נגיש לכל מגזרי האוכלסיה, ובכך הפך לאחד מן המקורות העיקריים להתעדכנות, רכישת ידע, וביצוע עסקים בעולם המודרני.

אנו בקוואיס, מציעים ללקוחותינו פיתוח אתרי אינטרנט עסקיים ופרטיים ברמת איכות ומקצועיות גבוהה. החל מבניית אתרי תדמית לעסקים עם מספר מצומצם של גולשים, ועד לפיתוח אתרי מסחר ומערכות ענק עם בסיס גולשים רחב, תוכלו להנות מעבודה עם צוות מפתחים מקצועי, אשר שם דגש על איכות עבודה גבוהה ובראשיתה על רצונות הלקוח.
עבודות אחרונות:
פיתוח ובניית האתר
בניית כל אתר באינטרנט, ללא קשר לגודלו ויעודו כולל מספר שלבי בסיס - עיצוב האתר, פיתוח מערכת ניהול התכנים, אחסון האתר ברשת האינטרנט וחיבורו עם שם המתחם(כתובת האתר), ופרסומו לקהל הלקוחות. מעבר לפיתוחו הבסיסי של האתר, ישנם אפשרויות חיצוניות נוספות לדוגמה, פתיחה וניהול דפי פייסבוק(ראה: http://facebook.com) ועמודי טוויטר(ראה: http://twitter.com), קידומו של האתר במנוע החיפוש גוגל ועוד.
עיצוב ומיתוג אתרך
כמו העיצוב של רכב, עיצוב האתר הוא הדבר הראשון ששמים לב אליו, הוא מה שמושך את הלקוח אם להישאר או לעזוב לאתר הבא, ולכן אסור להתפשר. אתם צריכים שרק המעצבים הטובים והאיכותיים ביותר יעבדו על אתרכם!
המעצבים שלנו עושים עבודה מצויינת בליצור עיצוב מדהים שגם מקצועי וגם נוח למשתמש, כך שבטוח כי לא יהיה אף לקוח שידלג על אתרכם.
» קרא עוד
תכנות ומערכות ניהול תוכן
אנו משתמשים במערכות המתקדמות ביותר לניהול פשוט של אתרך החדש. תוכל להוסיף תמונות, ליצור גלריות ולעדכן את אתרך בלחיצת כפתור, כל זה במערכת מאובטחת ונוחה לשימוש גם לחסרי הידע. בין המערכות המוכנות שאנו מבצעים בהם שימוש: Wordpress וJoomla.
כל אתר מתוכנת לפי התקן העולמי w3c ועובד בצורה מלאה בכל הדפדפנים המוכרים קיום, בשלל גרסותיהם.
» קרא עוד
אחסון אתרך באינטרנט
יש לכם אתר מדהים, עיצוב מרהיב, תכנות מקצועי ותוכן מעניין אבל המשתמשים לא יכולים לגשת לאתר מכיוון שבידיוק עכשיו שרת אשר עליו אתם מאחסנים את האתר – קרס וללקוחות מופיע עמוד שגיאה.
לא משנה כמה האתר טוב, כל עוד הוא לא עובד – הוא לא קיים!
אצלנו אתרכם יתאחסן בישראל על גבי שרתים יציבים ומהירים.
» קרא עוד
זמינות מסביב לשעון
נציגנו זמינים לשירותכם בכל יום ובכל שעה גם אחרי שהאתר עובר אליכם, על מנת לתת מענה לשאלותיכם ולעזור לכם בכל תקלה שתצוץ.
אנו זמינים גם לרשותכם גם בטלפון, גם בצ'אט אונליין באתר וגם במערכת כרטיסי תמיכה מתקדמת.
» קרא עוד


פיתוח ובניית אתרים לעסקים
כיום, רוב הלקוחות הפונטציאלים מחפשים אותך ואת העסק שלך באינטרנט. הם רוצים להתעדכן במבצעים החדשים, לצפות במחירון, לקרוא ביקורות והמלצות, לקבל מידע אודותיך ואודות העסק שלך ואפילו למצוא דרכים ליצירת קשר, וזה עוד לפני שבכלל בחרו בך!

בעל עסק? מה האתר שלך?
אתר באינטרנט נותן לך את האפשרות להיות עדכני, מחובר ללקוחותיך, לצאת מההגבלות הגאוגרפיות, ולפנות לקהל יעד גדול הרבה יותר.
השאר פרטים ונציגנו יצרו עמך קשר


אתר מלא רק ב1499 ש"ח !
* המחיר יכול להשתנות בהתאם לסדר גודל האתר.
.WWW